FLOSSY – on uus kaasaegne kollektsioon Ibiza’lt.

Kolmest sõnast piisab nende jalatsite kirjeldamiseks – mugav, stiilne, moodne.

Erksate värvide vaheldusrikkas diapasoon, suuruste lai valik (19-46), hoolduse mugavus, aromatiseeritud kummist tald meeldiva kommi lõhnaga – kõik see teeb FLOSSY’st müügihitti üle maailma.

FLOSSY sobib kõige jaoks – ööklubi külastamine või jalutuskäik sõpradega. Inimesed igas vanuses - lapsed, alaealised, emad ja isad, isegi vanemad ja vanaisad, kõik kannavad FLOSSY’t ning kõik see tünu värvitoonide vaheldusrikkusele ja mugavusele.

FLOSSY sündis 80-te lõpus väiksel jalatsite perevabrikul Arnedo’s. Tänu mugavale materjalile ja liistule ning samuti painduvale tallale, mis on mõeldud mugavuseks ja kiireks kõndimiseks, FLOSSY leidis oma tunnustust purjetamise harrastajate seas Kataloonias ja Baleaaria saartel. 90-tel aastatel FLOSSY väga kindlalt sammus Ibiza’le, kus nendest sai kohaliku boheemi, tänavakunstnike, artistide, rock tähtede ning modellide asendamatuks aksessuaariks. Kõik nemad moodustasid saare moekihti, kes hiljem tegid

FLOSSY „Ibiza ametlikeks jalatsiteks“! Kõik see aitas kaasa hispaani toodangu laiendamisele ja viis selleni, et Londonist sai koht, kus juhtus buum ning FLOSSY’st sai ülemaailmne ilming. Populaarsete ajakirjade stilistid, bolgijad, modellid, näitlejad - keegi ei kahtle nende jalatsite aktuaalsuses kõik 365 päeva aastas. Seega 25 aasta hiljem,

FLOSSY vallutas kogu maailma ja nüüd kuuluvad „must have“ asja hulka – moodne ja mugav unisex jalanõud igale vanusele, pakkudes palju erinevaid mudeleid ja on nüüd hoopis midagi muud kui vaid rannajalatsid. Aastal 2014 FLOSSY sai nimeka konkurssi „Drapers Footwear & Accesories Award“ finalistiks.

FLOSSY bränd kuulub maailma suuremate pealinnade (London, New-York, Tokyo, Dubai ja muud) moodi ning areneb veelgi, omades müügipunkte rohkem kui 44 maailmariigis. Ainult Ühendkuningriikides müüakse rohkem kui 2 miljonit FLOSSY paari aastas!

Nüüd FLOSSY on jõudnud ka balti riikidesse ning oleme kindlad, et ka siin omavad need väga suurt populaarsust!